Fark Yapı Türkiye olarak bizi tanıyın

<strong>Fark Yapı-Yönetim Kurulu Başkanı</strong>-<em><a data-type=
Fark Yapı-Yönetim Kurulu BaşkanıAykan Çiçek


Sizi tanıyabilir miyiz?
Ben Aykan Çiçek , Tunceli-Mazgirt ilçesi doğumluyum.
1990 yılından beri İstanbul da yaşamaktayım.
Eğitim durumunuz nedir?
Anadolu üniversitesi kamu yönetimi mezunuyum.
Ticaret hayatına ne zaman atıldınız?
Ticaret hayatım 2003 yılında İstanbul’da başladı.
Fark Yapı Şirketi ne zaman kuruldu?
2009 yılında kendi markamız olan Fark Yapı’yı kurdum.
Hangi sektörlerde faaliyetler göstermektesiniz?
İnşaat,otelcilik,otomotiv ve gayrimenkul alanında ülkemizde ve global pazarda faaliyet göstermekteyiz.
En ağırlıklı olduğunuz sektörler hangisidir?
İnşaat sektörüdür.2011 yılından günümüze kadar olan süreçte inşaat faaliyetlerimiz devam ederken Avrupa’da bulunan inşaat ve gayrimenkul firmaları ile büyük ölçekli ve güçlü ortaklıklar gerçekleştirdik.
Kaç yıldır global pazarda yer almakta ve hangi pozisyondasınız?
10 yıllık avrupa geçmişimizde Avrupa’da yaşayan türk ve Avrupa vatandaşlarımıza yaptırdığımız yatırım ve ortaklıklarla Avrupa’dan Türkiye’ye adeta yatırım köprüsü pozisyonundayız.
Ağırlıklı olarak hangi ülke vatandaşlarına hizmet vermektesiniz?
Almanya,Hollanda,belçikafransa ve avusturya’da yaşayan gurbetçilerimizin bizlere olan itimat ve güveni ile Fark firmamızı 10 yıl gibi bir zaman içerisinde %90 avrupa’dan türkiye’ye ‘’ güvenilir yatırımlar gerçekleştiren firma ‘’ olarak anılmaktayız.
Avrupa’da yaşayan gurbetçi vatandaşlarımıza söylemek istediğiniz söz var mıdır?
Bizler yılların vermiş olduğu tecrübe ile avrupa’daki vatandaşlarımızın tercih sebebi olup Fark Yapı şirketimiz vesilemizle yaptıkları kazançlı yatırımların her yıl daha değerlenmesi bizleri çok mutlu etmekle kalmayıp markanızın gücüne güç katmaktadır.
2022 yılı için planlarınızdan kısaca bahseder misiniz?
2022 yılı için mevcut pandemi vakasının bu hızla devam etmesi yönünde tahminlerimize rağmen inşaat/gayrimenkul değer artış beklentilerin 2021 yılına göre ortalama %70 daha fazla yatırım geleceği yönündedir.

<strong>Fark Yapı-Genel Koordinatör</strong>-<em><a data-type=
Fark Yapı-Genel KoordinatörAytaç Çiçek


Ben Aytaç Çiçek , Tunceli-Mazgirt ilçesi doğumluyum.Uzun yıllardır İstanbul-Kartal ilçesinde ikamet etmekteyim.
Fark Yapı markanızda ne gibi hizmetler vermektesiniz?
Ülkemizin dışında , Avrupa’da inşaat ve gayrimenkul geliştirme alanında profesyonel eğitimler aldım.Uluslarası gayrimenkul fuarlarında ve Türk gayrimenkul pazarında markamızı en iyi konum ve hizmet kalitesi ile insanları mülk sahibi etmekteyiz.
Ne zamandır faaliyet göstermektesiniz?
Yıllarca pazarlama ve yatırım üzerine çalışmalar yaparak 2009 yılında Fark Yapı markamızı kurduk.
Bizlere şirketinizin vizyon ve misyonlarınızdan bahseder misiniz?
Türkiye’nin bir çok bölgesinde doğu-batı demeden parsel parsel gezip,bilgi edinip bölgelerin demografik yapısına ve gelişme sürecine uygun değer kazanma ihtimali yüksek bölgeleri hızlı tahmin ederek yatırımcılarımın yüzünü her zaman güldürmek ve sürekli gelişen yapılaşma ve inşaat yatırım sektörünü herzaman yakından takip ederek işini severek yapan bir ekip ile arsa , konut , villa ve ticari gayrimenkullerin geliştirilmesi konusunda uzmanlaştık.
Markanızı rakiplerinizden ayıran en önemli özelliğiniz nedir?
Fark Yapı olarak Türkiye’nin neresinde olursa olsun yeni açılan ve gelişen imar planlarını sürekli takipteyiz,dolayısıyla bizleri tercih eden yerli ve yabancı yatırımcılarımızın bizlere güveni her zaman tamdır.
Türkiye gayrimenkul yatırımı konusunda güvenilir mi?
Ülkemizde kriz,pandemi gibi hayatın akışını etkileyen gelişmeler olsa bile gayrimenkul yatırım trafiği hiçbir zaman azalmıyor.Avrupa’da yaşayan gurbetçilerimiz her yıl ülkemize döviz kaynağı ile yatırım yaptıkları için her zaman kâr marjlarını en yüksek seviyede tutmaktayız.Dolayısıyla Türkiye’ye gayrimenkul yatırımı yapmak güvenilirdir.

<strong>Fark Yapı-İnşaat ve Otomotiv Yöneticisi</strong>-<em><a data-type=
Fark Yapı-İnşaat ve Otomotiv YöneticisiCan Çiçek


Sizi tanıyabilir miyiz?
Ben Can Çiçek Uzun yıllardır İstanbul’da ikamet etmekteyim.
Fark Yapı olarak sektörde neler yapmaktasınız?
Ülkemizde Türk Otomotiv ve Gayrimenkul pazarında , ayrıca Avrupa’da yaşan gurbetçilerimize de otomotiv ve gayrimenkul alanında hizmet vermekteyiz.
Fark Yapı İnşaat ve Otomotiv markanız ne zamandır faaliyet göstermektedir?
2009 yılından bu yana Fark Yapı olarak gayrimenkul ve otomotiv sektöründe hizmet vermekteyiz.
Can Çiçek olarak sektörlerinizde rakiplerinizden sizi ayıran farkınız nedir?
Özellikle Avrupa’dan gelen vatandaşlarımızın ülkemizde yapacakları gayrimenkul ve otomotiv yatırımında bir çoğunun geçmişte yaşadığı ve ya yaşayacakları bilinmezlikler sorunundan güven problemi yaşamaktayız.Öncelikle güven ortamını oluşturarak vatandaşlarımızın bu sorunu aşmasını sağlıyoruz.Akabinde otomotiv satışı ve gayrimenkul yatırımını gerçekleştirmek sorunsuzca gerçekleşiyor
Türkiye’nin gayrimenkul yatırımı konusunda güvenilirliği ne derecedir?
Ülkemizde kriz veya pandemi gibi hayatın olağan akışını olumsuz etkileyen gelişmeler olsa da gayrimenkul ve otomotiv yatırım trafiği hiçbir zaman değer kaybetmiyor.Avrupa’da yaşayan gurbetçilerimiz her yıl ülkemize döviz kaynağı ile yatırım yaptıkları için her zaman kâr oranlarını en yüksek seviyede tutmaktayız.Bu sebeple Türkiye’ye gayrimenkul ve otomotiv yatırımı yapmak güvenilirdir.
Türkiye’den gayrimenkul alacaklara tavsiyeleriniz nelerdir?
Öncelikle müşterilerimizin isteklerini iyi analiz mülkün iyi araştırılmış olması ve ilgili devlet korumlarından teyid edilerek ilerlenmesi gerekir.Bu süreçte baştan sona vatandaşlarımıza şeffaf hizmet vermekteyiz.
Gayrimenkul ve otomotiv satışları pandemi sürecinde nasıl etkilendi?
Pandemi süreci biraz daha tedirginleştiriyor gibi gözükse de gayrimenkul ve otomotiv satışlarında kızmi olarak adetler azalsa da değer kazandıkları için finansal açıdan herhangi bir gerileme olmadı.Ayrıca vatandaşlarımıza özel ödeme planları gerçekleştirerek müşterilerimizin ödeme gücüne yönelik finansal operasyonlar yaparak bu süreci de Fark Yapı Otomotiv ve İnşaat Yöneticisi-Can Çiçek olarak profesyonel bir şekilde yönetmekteyim.

<strong>Fark Yapı-Mimar</strong>-<a href="https://www.instagram.com/__damla.nur.__/?utm_medium=copy_link"><em>Damla Nur</em></a>
Fark Yapı-MimarDamla Nur

Merhaba Ben Damla Nur , İstanbul Ticaret Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümü öğrencisiyim . Okulun ilk yıllarından başlayarak mekan tasarlamaya başladım . İçinde bulunduğunuz mekanları sektör, alan gibi kısıtlama yapmadan içinden çıkmak istemeyeceğiniz kadar güzel bir hale getirebilmek , özel tasarım mobilyalarla karakter kazandırarak sizleri mutlu etmek için çabalıyorum . Bu amaçta Fark Yapı ile aynı doğrultuda buluştuk be çalışıyoruz .Birlikte daha güzel projelerde çalışmak dileğiyle.

Türkiye’nin her bölgesinde gayrimenkul alanında çeşitli yatırımlar yaparak müşterilerimizi güleryüzlü mülk sahibi yapıyoruz.

İnşaat ve otelcilik sektöründe 2010 yılından günümüze kadar olan süreçte inşaat faaliyetlerimiz devam ederken Avrupa’da bulunan inşaat ve gayrimenkul firmaları ile büyük ölçekli ve güçlü ortaklıklar gerçekleştiriyoruz.Ayrıca İstanbul-Kartal ilçesine 2017 yılında gerçekleştirdiğimiz ilk otel projemizi gerçekleştirerek şirketimizin faaliyet alanlarının içerisine eklemiş olduk.

Bizler yılların vermiş olduğu tecrübe ile avrupa’daki vatandaşlarımızın tercih sebebi olup Fark Yapı şirketimiz vesilemizle yaptıkları kazançlı yatırımların her yıl daha değerlenmesi bizleri çok mutlu etmekle kalmayıp markanızın gücüne güç katmaktadır.

10 yıllık avrupa geçmişimizde Avrupa’da yaşayan türk ve Avrupa vatandaşlarımıza yaptırdığımız yatırım ve ortaklıklarla Avrupa’dan Türkiye’ye adeta yatırım köprüsü pozisyonundayız.