DİDİM’DE ÇİÇEK KARDEŞLER BLUE TERRACE PROJESİ İLE AVRUPA’LI YATIRIMCILARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜK.

Didim-Akbük’te 2019 yılının 7. Ayında startı verilen

‘’Blue Terrace’’ rezidans projesi yatırımcılarına teslim edildi.7 bloktan oluşan projemiz 12 adet 1+1 , 16 adet 2+1 3 adet villa ve 4 ayrı havuzdan oluşmaktadır.Denize 900mt mesefade Didim Akbük eşsiz doğa ve deniz manzarası olan Didim’e yakışır bir proje gerçekleştirdik.

18 ay proje süresi belirleyen Fark Yapı projeyi 2 ay erken teslim edip yatırımcılarına sürpriz yaptık.

Girişimde bulunduğu projelerde prestij ve kaliteden ödün vermeyen Fark Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Aykan Çiçek memleketi olan Tunceli’ye 2022 yılı için Avrupa konseptinde yeni bir proje için çalışmalarının sona yaklaştığını belirtti.

Firmanın İnşaat Genel Koordinatörü Aytaç Çiçek ise – Tunceli’de planladığımız projenin kar amacının dışında Tuncelimizin gelişimi , büyümesi ve firmamızın dışında yatırımcılarında Tunceli’nin gelişimi için bir öncülük etme düşüncesindeyiz’’ şeklinde konuştu.

Fark Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Aykan ÇiÇEK-‘’2022 yılında da Avrupa’lı yatırımcılarımızın yüzünü güldüreceğiz’’ ifadelerini kullandı.Ayrıca Fark Yapı olarak gayrimenkul yatırımı konusunda Türkiye ve Avrupa’daki vatandaşlarımıza her zaman kazandırdığımız gibi gelecekte de yapacakları mülk yatırımının hiçbir zaman değer kaybetmeyeceğini belirtmekteyiz’’ şeklinde konuştu.

2010 yılından günümüze Avrupa tabanlı yatırım köprüsü görevini gören Fark yapı 2022 yılı için Almanya,Hollanda,Fransa,Belçika ve Avusturya’da yaşayan Türk vatandaşlarının toplamda ortalama 200 milyon lira yatırımının Türkiye’ye yapacaklarının kaçınılmaz olduğunu belirtti.

Vatandaşlarımızın almayı düşündükleri ve alacakları gayrimenkuller ile ilgili mülklerin ‘’ değer tespiti ve belediye,tapu gibi durumları ile ilgili bilgilerin iyi araştırılması gerekiyor’’ ifadelerini kullandı.

Türkiye’deki yatırımların özellikle arsa ve arazi üzerine yapılan yatırımların değer kaybetmeyeceğini ve aksine hızlı değer artışı ile geri dönüşünün gerçekleşmesinin mümkün olduğunu belirtti.

Ayrıca Fark Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Aykan ÇiÇEK ‘’Avrupa’da yaşayan gurbetçilerimize yapacakları ve yapmayı düşündükleri yatırım için tercih edecekleri firmaların köklü,profesyonel ve güvenilir olduklarından emin olmadan hareket etmemeleri gerektiği ‘’ konusunda uyarılarda bulundu.

Fark Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Aykan ÇiÇEK

Fark Yapı Genel Koordinatörü Aytaç ÇiÇEK

Fark Yapı İnşaat Yöneticisi Can ÇiÇEK

Fark Yapı’dan Kartal’da İlk otel projesi-Grand Lark Otel

2010 yılından günümüze Türkiye ile Avrupa’da aktif faaliyet yürüten firmalarla ortak yatırımlar gerçekleştiren fark yapı 2017 yılında inşaat gayrimenkul ve otomotiv alanındaki sektörlerin yanına 2017 yılında inşaasını tamamladıkları Grand Lark Otel’i de Fark yapı bünyesine almış oldu.

Ayrıca Fark yapı otelcilik sektörü ile alakalı açıklamada bulunan Fark Yapı Genel Koordinatörü Aytaç Çiçek ‘’ Firmamızın Ege bölgesinde yaz ve kış sezonu ayırt etmeden Ülkemizden ve Avrupa’dan misafir ağırlayabileceğimiz Ege’de bir ilk olacak farklı bir konseptte otel projesi ile alakalı çalışmalarının devam ettiğini’’ belirtti.